Youth

tylko pozytywne emocje

Fotolia_40490043_S1_02

Gwarantujemy sukces

Yes, Yes, Yes!

Businesswoman presenting

kompetentni eksperci językowi

Happy young boys and girls showing unity

przyjazna atmosfera

lippyandmessy

Językowa Akademia dla Dzieci

face art

aktywne, pomysłowe lekcje

Dzieci

Akademia Lippy & Messy – ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia. Oferujemy angielski dla najmłodszych w wesołej, magicznej atmosferze. Do prowadzenia zajęć wykorzystujemy innowacyjne materiały dydaktyczne inspirowane serialem Lippy and Messy.

Umysł małego dziecka jest niezwykle chłonny, a ciekawość świata znakomicie wspiera procesy poznawcze. Dlatego wiek przedszkolny to znakomity okres na rozpoczęcie nauki języka obcego.

Akademia Lippy i Messy proponuje program, który umożliwia poznanie podstaw języka angielskiego, wspierając jednocześnie wszechstronny rozwój podczas działań ruchowych, plastycznych, muzycznych i teatralnych. Atrakcyjna metodyka nauczania poprzez zabawę w przyjaznym środowisku sprawia, że maluchy w naturalny sposób zanurzają się w języku angielskim, rozumieją go i szybko zaczynają nim władać.

 

Dzięki wesołej atmosferze baśniowego świata zabawnych klaunów oraz czarodzieja z popularnego programu telewizyjnego Lippy and Messy uruchomiony zostaje piękny element dzieciństwa, jakim jest magiczna wyobraźnia. Dzięki niej dzieci szybko otwierają się na język angielski i chętnie uczestniczą w zajęciach.

Nasi lektorzy zostali wyposażeni w bogate zestawy innowacyjnych pomocy dydaktycznych, które umożliwiają prowadzenie atrakcyjnych i skutecznych lekcji angielskiego dla dzieci.

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.