lippyandmessy

Językowa Akademia dla Dzieci

Businesswoman presenting

kompetentni eksperci językowi

face art

aktywne, pomysłowe lekcje

Happy young boys and girls showing unity

przyjazna atmosfera

Fotolia_40490043_S1_02

Gwarantujemy sukces

Yes, Yes, Yes!

Youth

tylko pozytywne emocje

Dzieci

Akademia Lippy & Messy – ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia. Oferujemy angielski dla najmłodszych w wesołej, magicznej atmosferze. Do prowadzenia zajęć wykorzystujemy innowacyjne materiały dydaktyczne inspirowane serialem Lippy and Messy.

Umysł małego dziecka jest niezwykle chłonny, a ciekawość świata znakomicie wspiera procesy poznawcze. Dlatego wiek przedszkolny to znakomity okres na rozpoczęcie nauki języka obcego.

Akademia Lippy i Messy proponuje program, który umożliwia poznanie podstaw języka angielskiego, wspierając jednocześnie wszechstronny rozwój podczas działań ruchowych, plastycznych, muzycznych i teatralnych. Atrakcyjna metodyka nauczania poprzez zabawę w przyjaznym środowisku sprawia, że maluchy w naturalny sposób zanurzają się w języku angielskim, rozumieją go i szybko zaczynają nim władać.

 

Dzięki wesołej atmosferze baśniowego świata zabawnych klaunów oraz czarodzieja z popularnego programu telewizyjnego Lippy and Messy uruchomiony zostaje piękny element dzieciństwa, jakim jest magiczna wyobraźnia. Dzięki niej dzieci szybko otwierają się na język angielski i chętnie uczestniczą w zajęciach.

Nasi lektorzy zostali wyposażeni w bogate zestawy innowacyjnych pomocy dydaktycznych, które umożliwiają prowadzenie atrakcyjnych i skutecznych lekcji angielskiego dla dzieci.

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.