face art

aktywne, pomysłowe lekcje

Businesswoman presenting

kompetentni eksperci językowi

Happy young boys and girls showing unity

przyjazna atmosfera

Youth

tylko pozytywne emocje

Fotolia_40490043_S1_02

Gwarantujemy sukces

Yes, Yes, Yes!

lippyandmessy

Językowa Akademia dla Dzieci

Referencje

 

Wybór szkoły językowej to niełatwe zadanie. Postawiłam na British Studio w Łukowie i powiem szczerze jestem mile zaskoczona (mam już doświadczenie z takimi placówkami).

Bardzo podoba mi się podejście nauczycielek do dzieci. Zawsze miłe, uśmiechnięte i pomocne – miło jest mi patrzeć jak moja nieśmiała ośmiolatka nie może doczekać się rozpoczęcia roku nie w normalnej szkole a właśnie w językowej. Pani Maria z biura zawsze serdeczna, a i kawke czasem zrobi. W tym roku sama skorzystam z metody Callana, bo slyszalam, ze ludzie robia duze postepy, szczegolnie w mowie, a na tym mi najbardziej zalezy. POLECAM wszystkim niezdecydowanym, bo wiem jak trudno wybrac. W przyszlym roku napisze o swoich postepach, mysle, ze jakies beda, bo widze po dziecku.

 

Przyszła Poliglotka

 

 

 

Szkoła języków British Studio to profesjonalni nauczyciele, miła i przyjazna atmosfera na lekcjach. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona, że moja córka właśnie tu szlifuje swój język angielski. Poleciłabym tę właśnie szkołę wszystkim rodzicom, na pewno się nie zawiedziecie. To świetny wybór! Strzał w dziesiątkę

Monika Rek

 

 

 

Bardzo cenię sobie rzetelność i profesjonalizm nauczycieli pracujących w British. Posyłam na angielski swojego 7 letniego syna i jestem pod wrażeniem postępów jakie robi. Zawsze chętnie uczestniczy w zajęciach, a co więcej w domu coraz częściej można usłyszeć jak mówi do swojej młodszej siostry właśnie po angielsku. Nauka sprawia mu przyjemność, a lekcje z P. Magdą to zawsze wyczekana część tygodnia. Uważam, że języki obce to jedna z najlepszych inwestycji w nasze dzieci. Szczerze polecam!

Anna C.

 

 

 

Cieszę się ogromnie, że wybrałam tę szkołę, by przygotowac się do matury z j. angielskiego. Oczywiście zdawałam „podstawę i rozszerzenie”. Nauczyciele w tej szkole są super pod każdym względem. To profesjonaliści, cierpliwi, wymagający, a jednocześnie życzliwi i mający czas dla każdego ucznia; to ludzie z pasją. Polecam naukę w tej szkole wszystkim, którzy chcą nabrac pewności siebie, swobodnie mówic po angielsku, którzy chcą byc zadowoleni ze swoich osiągnięc. Tu liczy się uczeń i jego potrzeby. Edukacja w British Studio sprawiła, że perspektywa rozmów z obcokrajowcami już mnie nie przeraża. Ogromne dzięki, BRITISH STUDIO !!!

Aga Knap

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.